|
Latviešu
Valoda: Latviešu
|
Алексей Волынец  рекомендует Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs.

Очень доволен.
Учился по программе от NVA.
Офигенный препад Юрий Василенко, тому кто к нему попадёт очень повезёт.
Могу сказать только хорошее, довольно большой объем информации, почти всё интересно, а главное полезно! Сам препад очень интересуется темой IT.
Хорошее место для получения тех.специальности.

я училась по программе ЕС “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Мне курс очень пригодился в работе, это я удачно в свое время на страничку зашла 

Pēc pusgadu ilgām apmācībām un prakses varu teikt tikai labāko par šo mācību centru. Iesaku. 
Aleksandrs Uļjaņenko - direktors ir kompetents savā amatā. Viņš apjautājās vienmēr,vai audzēkņi ir apmierināti ar pasniedzēju mācīto,vai nevajag ko pamainīt,lai labāk varētu apgūt priekšmetus.
Viņš jau sākumā pēc pārrunām mani novērtēja kā gatavu datorspeciālistu ar lielu pieredzi,spēju ātri iejustsies un strādāt komandā.Tāpēc arī man tika izvēlēta prakses vieta RD ITC,kur iespējams praktiski papildināt zināšanas pie labiem speciālistiem.
Uzskatu DRMC par labāko apmācibu centru Rīgā,ko piedāvā NVA.
Juris Vasiļenko - Vislabākais un arī galvenais pasniedzējs.Prot pasniegt un izskaidrot tā,ka saprot visi audzēkņi. Devis ari paplašinātas mums interesējošu jautājumu konsultācijas,jo pārzina visus priekšmetus. Bija izveidojies ļoti labs kontakts ar visiem 13.grupas audzēkņiem. Uzklausīja zinošāko audzēkņu ieteikumus,par ko vajadzētu nedaudz plašāk apspriest stundās.