|
Latviešu
Valoda: Latviešu
|

Darbs Vācijā


“Ja Latvijas attīstības temps nepaātrināsies, valsts sasniegs vidējo Eiropas dzīves līmeni tikai pēc 47 gadiem”. Šo ziņu portālam Diena.lv ziņoja prezidents Andris Bērziņš.

Jūs varam atļaut sev gaidīt 50 gadus, kad alga Latvijā kļūs vidējā Eiropas līmenī?

Varbūt Jūs zināt ilga mūža noslēpumu? Vai arī esat gatavi izmantot citas iespējas, kā sagaidīt kāroto sapni? Nē? Tad izvēlaties mūsu projektu “Laika mašīna”! Tas ļaus Jums saīsināt sava sapņa īstenošanas laiku dzīvot pēc Eiropas standartiem no 50 līdz 4 gadiem!

Jau pēc diviem gadiem (pēc mūsu skolas pabeigšanas Latvijā) Jūs varēsiet turpināt apmācību Vācijā, kur par dzīvošanu samaksās Jūsu darba devējs! Vēl divi mācību gadi un sapnis par vidējā Eiropas līmeņa algu tiks īstenots. Vidējā alga IT – speciālista iesācēja Vācijā sastāda 2500 eiro! Tā nav minimālā gastarbaitera alga, bet gan speciālista vidējā alga Vācijā. Ja šodien ir pamanāms  vietējo speciālistu trūkums IT – industrijā!

Vācijā jau šodien ir nepieciešami 40 tūkstoši IT - speciālisti! Tiek prognozēts, ka 2020.gada Vācijā būs nepieciešami 200 tūkstoši speciālisti IT – industrijā!

Kāpēc tērēt laiku un naudu, lai iegūtu diplomu, kas nebūs konkurētspējīgs nekur pasaulē, specialitāte nebūs pieprasīta Latvijā, un, ja paveiksies, tad alga būs 600 – 900 Eiro mēnesī?

Izlietojies laiku un naudu lietderīgi un realizējiet savu sapni par Eiropas algu tikai par 4 gadiem!

Atceraties, ka pieredze, kura iegūta ārvalstīs, paaugstina Jūsu konkurētspēju arī iekārtojoties darbā Latvijā.