|
Latviešu
Valoda: Latviešu
|

NĀC MĀCĪTIES  UZ “LATVIJAS-VĀCIJAS PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS” RĪGĀ!
PROGRAMMAS ĪSTENOŠANAS VIETAS ADRESES: ​Pulkveža Brieža iela 15, 3. stāvs, RĪGA

“LATVIJAS-VĀCIJAS PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS” PIEDALĀS PROJEKTĀ “NODARBINĀTO PERSONU PROFESIONĀLĀS KOMPETENCES PILNVEIDE”.

​​Izglītības iestādes aktivitātes projektā:

  • profesionālās tālākizglītības, 
  • profesionālās pilnveides programmu,

     ​​Pieteikšanās no 22. septembri līdz 22. oktobrim!

Dokumentu iesniegšana: 

  • Informējam, ka pieteikšanās mācībām ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 5.kārtas ietvaros notiek TIEŠSAISTĒ www.macibaspieaugusajiem.lv, izmantojot e-pakalpojumu.                                          
  • Tālrunis un e-pasts uzziņām: e-pasts: aleksandrs@drmc.lv, T. 29107155​ 
Es iestājos Latvijas - Vācijas profesionālās izglītības centra programmā "Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli", jo vēlējos atsvaidzināt savas IT zināšanas,jo bija pagājis laiks kopš beidzu mācības LU Datorikas fakultātē, kā arī biju uzsācis darbu IT nozarē.
Šī mācību iestāde un programma tika izvēlēta starp vairākām macibaspieaugusajiem.lv piedāvātajām mācību iestādēm un programmām. Izvēle galvenokārt bija par labu, jo programmas piedāvājumā bija iespēja gūt ieskatu dažādās IT tēmās, kā piemēram, datortīkli, datubāzes, datora (arī serveru) tehniskā uzbūve un remonts, programmēšana (C++, HTML, CSS, utt), kā arī citās tēmās. Kursos arī tika uzdoti mājasdarbi un pārbaudes darbi, lai studējošie nostiprinātu savas iegūtās zināšanas.
Lielākoties mācības notika attālināti Covid iespaida dēļ, bet tas netraucēja apgūt šos kursus pilnvērtīgi, jo pasniedzēju profesionalitāte un attālināto mācību organizētība un interaktivitāte šeit ir augstā līmenī. Īpaši vēlos uzteikt pasniedzējus - Juriju Vasiļenko un Kristapu Puntuli, kuri deva lielu ieguvumu mūsu zināšanu papildināšanā.
Pēc teorētiskajām mācībām sekoja arī prakse, kur mācību iestāde piedāvāja iziet praksi tādos uzņēmumos kā Latvenergo, a.slimnīca (rakus), balticom, datamarket, utt, kas vēl papildus deve studējošajiem praktiskās iemaņas IT sfērā.
Protams, bija lietas un nianses, kuras nebija apmierinošas studiju laikā, kā arī, ja bija kāds ieteikums programmas vai kāda cita procesa kvalitātes uzlabošanā, mācību iestādes direktors Aleksandrs uzklausīja mūs un preventīvi rīkojās, lai uzlabotu kvalitāti.
Pēc šī programmas apgūšanas ieguvu 3. līmeņa profesionālo kvalifikāciju - Datorsistēmu tehniķis.
Rekomendēju mācīties LVPIC!
​​
​​Profesionālās tālākizglītības programma
izgLĪTĪBAS PROGRAMMA

Iegūstamā profesionālā
kvalifikācija

IEPRIEKŠĒJĀ 
IZGLĪTĪBA
    MĀCĪBU            ILGUMS
 (NEDĒĻĀS)

   GRUPAS 
  LIELUMS 

LĪDZMAKSĀJUMS
          5%**
NORISES LAIKI​
Datorsistēmas,
datubāzes un datortīkli
Datorsistēmu tehniķis
​3.PKL

 Vidējā
  vai
   arodizglītība
        78    6-12
 personas
      78.08 €
2 reizes nedēļā vakaros
vai
       sestdienā 9-15
​​​ 
* * mācību maksu 95% apmērā sedz ES fondi un valsts, 5% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas.​​​Profesionālās pilnveides programma
IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAIEPRIEKŠĒJĀ IZGLĪTĪBA
MĀCĪBU ILGUMS
(NEDĒĻĀS)
GRUPAS LIELUMS
LĪDZMAKSĀJUMS
           10%*
         NORISES LAIKI​
Datortehnikas diagnostika,
​remonts un programmu 
​instalēšana
  Pamatizglītība20
(160 st.)
         6-12
     personas
        51,20 €         2 reizes nedēļā vakaros 18-21
vai
​                     sestdienā 9-15

​​* mācību maksu 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums. Nodarbinātajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgas personas statusu mācības ir bez maksas.