IZGLĪTĪBAS IESTĀDES AKTIVITĀTES PROJEKTĀ:
- profesionālās tālākizglītības programma “Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli”, 960 stundas, iegūstamā profesionālā kvalifikācija - Datorsistēmu tehniķis, (PKL 3. līmenis/ LKI ceturtais līmenis); Programmas īstenošanas vietas adreses: Pulkveža Brieža iela 15, 3. stāvs, Rīga;
- profesionālās tālākizglītības programma “Telemehānika un loģistika”, 960 stundas, iegūstamā profesionālā kvalifikācija - Loģistikas darbinieks (PKL 3. līmenis/ LKI ceturtais līmenis);Programmas īstenošanas vietas adreses: Varšavas iela 43B, Daugavpils.- profesionālās tālākizglītības programma “Programmēšana”, 960 stundas, iegūstamā profesionālā kvalifikācija - Programmēšanas tehniķis (PKL 3. līmenis/ LKI ceturtais līmenis);Programmas īstenošanas vietas adreses: Pulkveža Brieža iela 15, 3. stāvs, Rīga;
Šī gada 27. janvārī sākusies pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 7. kārtā, kurā strādājošie iedzīvotāji var izvēlēties mācības 10 darba tirgū pieprasītās nozarēs – uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības un administrēšanas; elektronisko un optisko iekārtu ražošanas un informācijas tehnoloģiju; būvniecības; metālapstrādes, mašīnbūves un mašīnzinību; transporta un loģistikas; enerģētikas; kokrūpniecības; drukas un mediju tehnoloģiju; ķīmiskās rūpniecības nozarē; mākslas nozares dizaina un radošo industriju sektoros.
Pieteikšanās notiks līdz 2022. gada 24. februārim, aizpildot pieteikumu tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv. Arī piektajā kārtā mācībām varēs pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji, kuri ir vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, jaunie vecāki, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un ir saglabājuši darba attiecības, kā arī strādājošie pensionāri.
Piesakoties kādā no profesionālās tālākizglītības programmām, strādājošā līdzmaksājums ir 5%, savukārt, izvēloties mācīties profesionālās pilnveides izglītības programmā, profesionālās izglītības programmas modulī vai studiju kursā, strādājošā līdzmaksājums ir 10%, bet ES fondi un valsts finansējums attiecīgi 90% - 95%. Nodarbinātajiem no maznodrošinātām vai trūcīgām mājsaimniecībām mācības ir bez maksas.
Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji*, kuri uz pieteikuma dienu ir:
*Strādājošie un pašnodarbinātie iedzīvotāji likuma “Par valsts sociālo apdrošināšanu” izpratnē.
Augsta pieteikumu skaita gadījumā prioritāri tiek uzņemti sociālā riska grupu nodarbinātie:
7. kārtā īstenojam profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības programmas: