+(371) 29-107-155
Latviešu
Valoda: Latviešu
+(371) 29-107-155

Apmācības Latvijā

„Latvijas-Vācijas privātā profesionālā vidusskola” sadarbībā ar „DPFA Аkademiegruppe”(Vācija) no 2013. gada piedāvā profesionālās tālākizglītības programmu „Datorsistēmas”. Programma ir izstrādāta kopā ar partneriem (Kemnicas profesionālā informātikas skola) no Vācijas un ir saskaņota ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju par to, ka programma atbilst profesiju standartam. Pēc mācību beigšnas un veiksmīgas eksāmenu nokārtošanas  absolventi saņem kvalifikāciju „Datorsistēmu tehniķis” un 3. līmeņa kvalifikācijas apliecību. 

Izglītības ilgums Latvijā 1 vai 2 gadi- tas ir atkarīgs no izvēlētās mācību intensitātes (katru dienu vai 3 reizes nedēļā) - mācības notiek no rītiem vai vakaros. Lai turpinātu mācības otrajā kursā Vācijā, nepieciešamas vācu valodas zināšanas B2 līmenī.

Mēs piedāvājam vācu valodas mācību mūsu izglītības iestādē vai arī Jūs varat iziet šādus kursus jebkurā citā izglītības iestādē. Galvenais ir lai Jūs saņemtu «Gētes institūta» sertifikātu, kas apliecina, ka Jūsu zināšanas atbilst B2 līmenim.  

Lai turpinātu mācības otrajā kursā Vācijā, nepieciešamas vācu valodas zināšanas B2 līmenī  un papildus nepieciešams iziet praksi kādā no uzņēmumiem Vācijā, kuru nodrošina mūsu sadarbības partneri Vācijā.